Privát Ada ponúka celoročné ubytovanie v apartmánoch až pre 12 ľudí v rodinnom dome v Štrbe, ktorá sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier. Naša ponuka pozostáva z apartmánu na prízemí s vlastným vchodom a štúdiom v podkroví s vlastnou kúpeľňou a wc. Cez leto môžete stráviť Váš voľný čas v našej záhrade, kde sa nachádza aj posedenie pod prístreškom. Pred vchodom sa nachádza malé parkovisko určené pre našich hostí. Ak sa chcete dozvedieť viac detailov a vidieť ako naše ubytovanie vyzerá, prezrite si prosím sekciu určenú priamo našim apartmánom.

Štrba je ideálne miesto pre Vašu dovolenku. Profituje z výbornej pozície pre letnú aj zimnú turistiku a cyklistiku vo Vysokých, Západných a nízkych Tatrách a v Slovenskom raji. V okolí môžete nájsť niekoľko termálnych kúpalísk a dva aquaparky. Ak ste vyznávačom zimných športov, budete sa u nás cítiť ako v raji, keďže okolie je vhodné pre zjazdové a bežecké lyžovanie, snowboarding a skialpinizmus.

Bude naším potešením Vás ubytovať a poskytnúť Vám všetky informácie a rady, aby sme  naplnili predstavy o Vašej vysnívanej dovolenke. Veď nie každý deň navštívite najmenšie veľhory na svete.

Tešíme sa na Vašu návštevu.  V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte. Budeme veľmi radi, ak Vám na ne budeme môcť dať odpovede.